Зернонавантажувач бункерний ЗНБ-120 розроблений на базі Зернонавантажувача ЗН-120, також призначений для завантаження зернових, олійних і бобових культур в автомобілі, зерновози, контейнери, залізничні вагони та баржі, забезпечують завантаження зерноскладів, механічне перелопачування (перебуртовка) зернового матеріалу та формування буртів на закритих і відкритих майданчиках.

Успішно пройшовши всі випробування, машина відмінно зарекомендувала себе в роботі та є надійним помічником у сільгоспвиробників! Забезпечує швидке та точне розвантаження або завантаження зернового матеріалу, тим самим, зменшує витрати на механізацію, заощаджує Ваш час і споживання електроенергії.

Технологічний процес відбувається наступним чином: зерно з автомобіля, причепу або ковша, зсипається в бункер Зернонавантажувача ЗНБ-120, потрапляючи на вертикальний транспортер зі скребками, надходить на шевронну стрічку тримеру, яка направляє зерно в навантажувальний короб з регульованим хоботом, забезпечує точність та кучність загрузочного матеріалу, таким чином складується в бурт або перевантажується в інший транспорт.

  • Застосування у портах, залізницях, зерноскладах та на відкритих токах
  • Точне та швидке завантаження, створення буртів у відкритих та закритих складських приміщеннях
  • Прискорення процесу розвантаження автотранспорту та одночасне складування зернового матеріалу
Продуктивність до 150 т/год (номінал – 120 т/год)
Висота кидання – 8 м
Дальність – 22 м
Габарити бункеру – 2600/1500/750 мм
РМД-1200new