Сонячна енергія стала ключовим ресурсом електроенергії в сучасному світі. Тому її необхідно використовувати раціонально і вигідно.

Агрегат виробництва ТОВ «Вінмашпостач» дозволяє використовувати сонячну енергію в максимальних кількостях незалежно від погодних умов та пори року. Ми пропонуємо професійний догляд за сонячними панелями, який збільшить генерацію енергії на 30-40%. Мийка швидко та якісно, безпечно та бездоганно видалятиме бруд та сніг з поверхні фотоелементів, а також у літню пору охолоджуватиме сонячні батареї. Це дасть змогу отримувати економію на обслуговування сонячних станцій, збільшуючи прибуток і зменшуючи час окупності Вашого об’єкту.
Наша техніка виготовлена з урахуванням особливостей, технічних вимог та досвіду фахівців в сфері виробництва і обслуговування сонячних електростанцій. Експерти рекомендують завжди підтримувати сонячні панелі у чистоті методом їх фізичного очищення із застосуванням ворсових щіток та води. До комплекту мийного агрегату входять щітка з рамою, ємність для рідини та пульт керування.
Вагомими особливостями мийки являються:
  • Більш жорсткіший ворс самої щітки який очищує від сніжного покрову взимку, а влітку відмінно справляється з сильним забрудненням (поверхня панелі залишається без подряпин);
  • Довжина щітки дозволяє використовувати її по діагоналі (зверху-вниз);
  • Агрегатування з трактором МТЗ 82.1
  • Реверс щітки (можливість працювати в обидва напрямки)

1200 DSC_2869

1200 DSC_2866

1200 DSC_2447

1200 DSC_2420