Украина, Винница, ул. Чехова, 29
  • Русский
  • Українська
  • English

Про компанію

Компанія ТОВ «Вінмашпостач» була заснована 24 червня 2009 року в Україні, в чудовому м. Вінниця.
Динамічно розвивається завдяки команді досвідчених, кваліфікованих і професійних фахівців. Основним видом діяльності компанії є розробка, виробництво і реалізація якісної і надійної, простий в експлуатації сільськогосподарської техніки та запчастин.
Серед наших клієнтів великі регіональні торгові компанії, великі і малі фермерські господарства – ми дорожимо усіма, і вдячні за надану нам довіру. Переконані, що довгострокові і взаємовигідні відносини з нашими діловими партнерами, засновані на повазі і чесності – це запорука обопільного успіху і процвітання.

Стратегія
Стратегічно важливим для нас є забезпечення аграріїв максимально надійною і вдосконаленою технікою. Зосередившись на інноваціях, впроваджуючи новітні інженерно – конструкторські технології, ми покращуємо якість, підвищуємо продуктивність, досягаємо економії енергоресурсів виробленої продукції.

Наша мета і завдання
Нашою метою є забезпечення споживачів в Україні, країнах ближнього і далекого зарубіжжя широким спектром сільськогосподарської техніки нового покоління, що відповідає вимогам аграрного ринку.
Сьогодні в компанії успішно впроваджуються кращі світові практики, здійснюються проекти, пов’язані з глибокою модернізацією виробничих потужностей, що призведе до виробництва новітньої, вдосконаленою сільгосптехніки, а так само розширенню її модельного ряду.

Принципи
На виробництві ми застосовуємо тільки сертифіковані і випробувані комплектуючі матеріали. Для виготовлення вузлів і запчастин використовуємо метал від провідних вітчизняних і зарубіжних заводів – виробників.

Високоточну обладнання, що використовується при виготовленні деталей, зводить до мінімуму участь людського фактора, тим самим виключає похибки і гарантує високу якість виробленої продукції.

Виробництво
Вся вироблена нами продукція сертифікована, пройшла державні випробування, забезпечена гарантією і необхідною дозвільною документацією.
Основним напрямом компанії є виробництво зернонавантажувача ЗН-80, ЗН-90, ЗН-120, продуктивністю від 80 до 120 тонн на годину. Агрегат призначений для вантажно-розвантажувальних робіт будь-яких видів зернових і зернобобових та олійних культур, механічного перелопачування і формування буртів зерна на відкритих токах і зерноскладах, швидкісний навантаження в транспортні засоби з високими бортами.
Спираючись на побажання і потреби сільгоспвиробників, наші технологи розробили і впровадили у виробництво новий агрегат – гідравлічний Підйомник навісний універсальний ПНУ – 1,3 «СВАРОГ». Використовується при вантажно-розвантажувальних роботах у сільському господарстві, будівництві, при ремонтно-механічних роботах в майстернях, а також іншого роду діяльності, пов’язаної з переміщенням різного виду вантажу. Успішно проведені випробування показали відмінні технічні характеристики.

Гарантія та сервіс
Вся вироблена компанією техніка має гарантійну підтримку протягом 12 місяців. За домовленістю здійснюємо післягарантійне сервісне та технічне обслуговування.

Заполните форму и мы свяжемся вами в ближайшее время

В котором часу Вам перезвонить?

С до