Зернові технології 2017

Запрошуємо наших друзів і партнерів відвідати Сьому міжнародну виставку інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2017»

Дата проведення: 15-17 лютого 2017
Місце проведення: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна 2-б, Київ, Україна

На виставці ми представимо Зернонавантажувачі ЗН-80, ЗН-90, ЗН-120, продуктивністю від 80 до 120 тонн на годину. Агрегат призначений для вантажно-розвантажувальних робіт будь-яких видів зернових і зернобобових та олійних культур, механічного перелопачування і формування буртів зерна на відкритих токах і зерноскладах, швидкісний навантаження в транспортні засоби з високими бортами.

Також буде представлений новий агрегат – гідравлічний Підйомник навісний універсальний ПНУ-1,3 «СВАРОГ». Використовується при вантажно-розвантажувальних роботах у сільському господарстві, будівництві, при ремонтно-механічних роботах в майстернях, а також іншого роду діяльності, пов’язаної з переміщенням різного виду вантажу. Успішно проведені випробування показали відмінні технічні характеристики.

Ми будемо раді бачити Вас – G24, Павільйон № 2

2017-G24

Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»
метро «Нивки», вул. Салютна, 2-Б, Київ, 04111, Україна

До виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» можна дістатися:
Автомобілем. З Проспекту Перемоги по вулиці Щербакова або вулиці Туполєва.
Громадським транспортом. На метро до станції «Нивки». Від залізничного вокзалу – 4 зупинки метро (10 хвилин). Від метро до виставкового комплексу курсує безкоштовне маршрутне таксі.

Автомобільні маршрути від:
аеропорту «Бориспіль»: Бориспільське шосе – проспект Бажана – проспект Червонозоряний – проспект Перемоги – вул. Щербакова – вул.Салютна. Від аеропорту «Бориспіль» шлях становить 37 км.
аеропорту «Київ» (Жуляни) Повітрофлотський проспект – Чоколівський бульвар – вул. Гетьмана (Індустріальна) – проспект Перемоги – вул. Щербакова – вул. Салютна.
залізничного вокзалу Київ-Пасажирський: вул. Вокзальна – вул. Жилянська – вул. Саксаганського – пл. Перемоги – проспект Перемоги – проспект Перемоги – вул.Салютна
залізничного вокзалу Південний вокзал: вул. Ползунова – проспект Повітрофлотскій – проспект Перемоги – проспект Перемоги – вул. Салютна