AGROTECH-2017

З 17-19 березня у Польщі, м. Кельце, відбулася XXIII Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки International Fair Of Agricultural Techniques AGROTECH-2017. Понад 700 компаній з 17 країн світу презентували свою продукцію на 63 000 квадратних метрах … масштаби вражають. Учасники з Німеччини, Австрії, Італії, Данії, Словенії, України, Франції, Чехії, Нідерландів, Фінляндії, Великобританії, США, Білорусі, Угорщини, Латвії, Словаччини представили десятки сучасних машин – тракторів, комбайнів, обприскувачів, обладнання для підготовки грунту та багато інших пристроїв і машин, які використовуються у сучасній сільськогосподарській промисловості.

ТОВ «Вінмашпостач» також отримало запрошення та у рамках робочого візиту, у складі директора Андріяш Ю. М., головного інженера Васенка С. Л. та інженера з ОП Андріяш О. М., відвідали Міжнародну виставку.

Мета перебування компанії ТОВ «Вінмашпостач» – обмін досвідом з нашими польськими та іншими іноземними колегами, ознайомлення з інноваційними технологіями та новітнім обладнанням, а також проведення перемовин щодо перспективної співпраці на ринках Польщі та України.

У результаті було проведено багато цікавих та продуктивних зустрічей, підписано ряд взаємовигідних контрактів, налагоджено постачання комплектуючих запчастин якісного європейського виробництва.

На майбутнє складено план дій на подальшу співпрацю та спільне вдосконалення новітніх проектів та сучасних технологій задля покращення якості та розширення модельного ряду техніки власного виробництва.

Наша компанія отримала масу корисних та приємних вражень від побаченого на виставці у м. Кельце та з радістю запросила польських колег на XXIX Міжнародну агропромислову виставку «АГРО -2017», яка відбудеться у м. Києві з 7 по 10 червня 2017  на території Національного Комплексу «Експоцентр України». Переконані, що буде не менш цікаво, бо на території нашої держави теж є професійні виробники та достойні гравці на теренах аграрного сільськогосподарського сектору.

 

PL001

PL002

PL003

PL004

PL005

PL006

PL008

PL010