«АГРО Комплекс-2015»

27-29 жовтня в трьох павільйонах ВЦ «КиївЕкспоПлаза» в Києві відбулася велика міжнародна виставка інноваційного агровиробництва і комплексного розвитку аграрного бізнесу «АГРО Комплекс».
news2-2 Андріяш Юрій, директор ТОВ «Вінмашпостач»
– Юрію Михайловичу, в чому особливість роботи вашого підприємства?
– Ми зі свого боку намагаємося дати максимум якості, прислухаємося до думки клієнтів, працюємо над поліпшенням виробництва. Компанія також поставляє техніку за кордон, на експорт.
– Яка техніка представлена в цьому році на виставці?
– На виставці «ІнтерАГРО Комплекс» представлені зернометатели трьох видів. Техніку інженери нашого підприємства розробляє самостійно, кожну деталь, використовуючи тільки імпортні комплектуючі: двигуни, підшипники.
– Які новинки є у вашої компанії в цьому році?
– У цьому році ми розробили дві нові моделі навантажувачів. Далі плануємо робити гідравлічні підйомники і розкидачі добрив, постараємося до наступної виставки встигнути.
– Хто може бути вашим потенційним клієнтом?
– Абсолютно всі господарства, від дрібних господарств до агрохолдингів, тому що надається нами техніка необхідна в будь-якому фермерському господарстві, де проводяться польові роботи.
– Які ваші плани на найближчий час?
– Ми робимо акцент на якість техніки, і докладаємо всіх зусиль для подальшого розвитку компанії. Імпортна техніка через коливання курсів валют коштує в кілька разів дорожче вітчизняної, тому розвиток української сільгосптехніки зараз найбільш перспективно. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб надати нашим клієнтам найкраще співвідношення ціна / якість.