АГРО-2017

Запрошуємо усіх бажаючих, на найбільшу і перспективну загальнодержавну подію в агропромисловому комплексі України – XVIV Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2017» м. Київ.

Виставка буде проходити з 7 по 10 червня 2017 року, на території Національного Комплексу «Експоцентр України».

Буде цікаво! Готуємо приємні СЮРПРИЗИ!

ТОВ «Вінмашпостач» є незмінним учасником «АГРО» вже багато років, тому що захід, такого високого рівня, позитивно зарекомендував себе та надає колосальні можливості, починаючи від презентації продукції, що виготовляється, ділового спілкування з потенційними клієнтами, партнерами і друзями, підписання взаємовигідних контрактів, і звичайно ж, можливості демонстрації виробничих новинок нашого виробництва.

В цьому році буде представлено три види зернонавантажувача ЗН-80, ЗН-90, ЗН-120. З 2009 року, впроваджуючи інновації, враховуючи пропозиції та невеликі зауваження, ми вдосконалили і спростили у експлуатації наші ернонавантажувачі. Тепер вони є надійними і не замінними помічниками у господарствах, де потрібно провести швидке навантаження або вивантаження зерна на зерноскладах, навантаження в транспортний засіб, механічне перелопачування, сепарацію зерна і т.п.

Токаж на виставковому майданчику буде представлено агрегат-гідравлічний Підйомник навісний універсальний ПНУ-1,3 «СВАРОГ», який вже зарекомендував себе і дає позитивні відгуки, незважаючи на молодий вік (сертифікований з 11 березня 2016 р.). Основний напрямок в розробці даного агрегату пов’язано з полегшенням завантаження розкидачів мінеральних добрив у мішки типу «Big-Beg».

Презентація нової одиниці техніки !!! Прислухаючись до побажань постійних клієнтів, ми розробили новий агрегат – розкидач мінеральних добрив РМД-1200.

Вже на виставці АГРО-2017 плануємо представити новинку і ознайомити Вас з технічними характеристиками.

plan2017VMP01