Зернові технології 2018

сьма міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві “Зернові технології 2018″, 21-23 лютого 2018; Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м.Київ,  Броварський пр-т, 15, Станція метро «Лівобережна»

ЗАПРОШУЄМО ДРУЗІВ ТА ПАРТНЕРІВ ВІДВІДАТИ НАШ СТЕНД 
 
Вашій увазі пропонуємо ЗЕРНОНАВАНТАЖУВАЧІ– ЗН-80, ЗН-90 та ЗН-120, удосконаленні новими технологічними рішеннями, надійні та міцні!
Нова одиниця техніки, яка дуже гарно зарекомендувала себе у роботі – ПІДЙОМНИК НАВІСНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПНУ-1,3 “СВАРОГ”, маневрений у роботі – поворот стріли на 150° без переміщення
НОВИНКА технологічно-конструкторського цеху – ЗЕРНОНАВАНТАЖУВАЧ бункерний ЗН-120 – прискорює процес розвантаження автотранспорту та одночасно складує зерновий матеріал.
Гарна нагода для обговорення усіх питань та робочих процесів.
 002

«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Агропромислова виставка об’єднує провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компанії міжнародного формату. Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості  для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади, що сприяє пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України.

Традиційно, на агропромисловій виставці «Зернові технології 2018» буде широко представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції більш ніж 300 вітчизняними та міжнародними компаніями.

Відвідувачі агропромислової виставки зможуть не тільки оглянути останні зразки сільськогосподарської техніки та обладнання, а й долучитися до обговорення важливих питань на форумах, конференціях, семінарах та майстер-класах.  В комплексі, це дозволить операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення  для підвищення ефективності їхнього бізнесу.